ІСТОРІЯ БРЕНДУ
ІСТОРІЯ
Завдяки ідеї наших засновників, які мали на меті прищепити швейцарські характеристики якості та розкоші в косметиці, народилася лінія Caviar of Switzerland, яка з тих пір стала відзначеною нагородами колекцією засобів для догляду за шкірою. Заснована понад 20 років тому у Швейцарії, ми пишаємося тим, що наша продукція продовжує бути на 100% швейцарською. Унікальне поєднання якості, інновацій та елегантності, лінія забезпечує високоякісні результати, які супроводжуються розкішшю, яка охоплює бренд.

УНІКАЛЬНИЙ ПІДХІД
Формули, які використовуються в наших продуктах, були розроблені у нашій всесвітньо відомій лабораторії в гірській Швейцарській Рив’єрі командою вчених шляхом досліджень і розробок у галузі клітинної науки. Були розроблені інноваційні технології для отримання свіжих клітинних екстрактів, зберігаючи клітини живими, складні технології генерації пептидів і вдосконалені системи біодоступності, які призвели до створення наших продуктів

УНІКАЛЬНІ ІНГРЕДІЄНТИ
Колекція Caviar of Switzerland містить ексклюзивний комплекс інгредієнтів з високотехнологічними активними інгредієнтами та дорогоцінним екстрактом чорної ікри. Інноваційні інгредієнти, що борються зі старінням, забезпечують живильні речовини, необхідні для здоров’я, життєвої сили та загального здорового вигляду вашої шкіри, водночас пропонуючи чистоту, якість та інновації, які є синонімом Швейцарії.

Caviar of Switzerland відповідає високим дерматологічним стандартам, щоб забезпечити найвищу якість. Ми використовуємо лише відібрані активні інгредієнти, які були ретельно перевірені на найвищий стандарт та ефективність. Наша високоефективна лінія засобів по догляду за шкірою має дивовижну здатність усувати ознаки старіння та сприяти регенерації клітин шкіри.

НАГОРОДИ
Наша розкішна лінія догляду за шкірою отримала кілька нагород у всьому світі за останні 5 років. Споживачі та експерти в галузі також номінували нас на кілька інших нагород у багатьох країнах. Крім того, Caviar of Switzerland завжди була в центрі уваги шоу та конкурсів краси, встановлюючи якість бренду на багатьох рівнях. Серед найпрестижніших отриманих нагород – нагорода «LNE & Spa Best Product» і нагорода «Women’s Weekly Best Beauty Buys».

Від тисяч продуктів на ринку до понад 180 номінантів, обраних освітньою командою Les Nouvelles Esthétiques & Spa, до 46 переможців, які проголосували читачі, LNE & Spa Best Product Award (категорія кремів для обличчя) було присуджено Caviar of Switzerland 24h Regeneration. Крем у 2017 році. Нагороду LNE & Spa за найкращий продукт також було присуджено Caviar of Switzerland Revitalizing Eye Cream (категорія кремів для очей) у 2016 та 2018 роках, як найкращий крем для очей у своїй категорії. Нарешті, Revitalizing Eye Cream отримав нагороду Women’s Weekly Best Beauty Buys у 2018 році, підтвердивши своє домінування в категорії кремів для очей.

ЕКСТРАКТ ІКРИ
Ікра має клітинний формат, схожий на людську шкіру, і, як відомо, забезпечує неймовірне живлення та мінералізацію шкіри. Екстракт ікри, який використовується в продуктах Caviar of Switzerland, складається з незапліднених яєць осетрових, вирощених у Франції, поблизу міста Бордо. Ікра дуже багата поживними елементами, включаючи білки, мінерали, вітаміни і ліпіди, які містять велику кількість поліненасичених жирних кислот. Екстракт ікри має унікальну структуру для доставки цих потужних поживних речовин безпосередньо на клітинний рівень шкіри. Найважливішими властивостями екстракту ікри є його зволожуючі, живильні, антивікові, вітамінізаційні, ретекстуризуючі захисні властивості – усі вони допомагають зупинити процес старіння. Забезпечуючи зовнішнє джерело ДНК, екстракт ікри вважається ідеальною добавкою для відновлення пошкоджень шкіри, а також стимулювання метаболізму клітин шкіри.
Click to order