ІНГРІДІЄНТИ
ПОХОДЖЕННЯ ПРОДУКЦІЇ
Після багатьох років глибоких досліджень процесу старіння шкіри, а також завдяки нашим знанням і досвіду в цій галузі, наші продукти представляють один із найбільш інноваційних підходів до догляду за шкірою ДНК. Беручи до уваги різноманітні фактори, пов’язані зі старінням, ми розробили наші продукти з деякими з найбільш спеціалізованих інгредієнтів, які діють на клітинному рівні, спрямовані на захист, відновлення та регенерацію ДНК.

ЕКСТРАКТ ІКРИ
Ікра має клітинний формат, схожий на людську шкіру, і, як відомо, забезпечує неймовірне живлення та мінералізацію шкіри. Екстракт ікри, який використовується в продуктах Caviar of Switzerland, складається з незапліднених яєць осетрових, вирощених у Франції, поблизу міста Бордо. Ікра дуже багата поживними елементами, включаючи білки, мінерали, вітаміни і ліпіди, які містять велику кількість поліненасичених жирних кислот. Екстракт ікри має унікальну структуру для доставки цих потужних поживних речовин безпосередньо на клітинний рівень шкіри. Найважливішими властивостями екстракту ікри є його зволожуючі, живильні, антивікові, вітамінізаційні, ретекстуризуючі захисні властивості – усі вони допомагають зупинити процес старіння. Забезпечуючи зовнішнє джерело ДНК, екстракт ікри вважається ідеальною добавкою для відновлення пошкоджень шкіри, а також стимулювання метаболізму клітин шкіри.

РЕСВЕРАТРОЛ
Ресвератрол є потужним антиоксидантом, який виробляють деякі рослини для захисту від стресу. Переконливі дослідження останніх кількох років привели до того, що його широко визнали справжнім джерелом молодості завдяки його захисним властивостям від вільних радикалів (поглинання існуючих і запобігання їх подальшому утворенню) та інших факторів, які викликають старіння. Було показано, що антиоксидантна здатність ресвератролу більша, ніж у вітамінів Е і С, що класифікує його як потужний і ефективний антиоксидант. Місцеве застосування ресвератролу захищає від пошкодження шкіри, викликаного ультрафіолетом В, і пригнічує окислювальний стрес, спричинений ультрафіолетом В, який, як відомо, спричиняє пошкодження ДНК і РНК, сприяє передчасному старінню тощо. Він також допомагає регенерувати шкіру, стимулюючи проліферацію здорових клітин і синтез колагену, підвищуючи її стійкість до подразників (шкідливих ферментів) і факторів старіння. Загалом, його антиоксидантна активність забезпечує захист клітин від атаки вільних радикалів і захищає від пошкодження забруднювачами повітря та сонячним світлом. Ресвератрол також має значні протизапальні та освітлюючі властивості шкіри.

ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА
Усі продукти збагачені гіалуроновою кислотою, яка має сильні зволожуючі та плівкоутворюючі властивості, які допомагають зберегти найважливіші характеристики молодої здорової шкіри, такі як пружність, еластичність і тонус.

ПАНТЕНОЛ
Пантенол, рослинна похідна, також відома як провітамін B, є природним зволожувачем. Ця властивість у поєднанні з його здатністю проникати в нижні шари шкіри (легко поглинається клітинами шкіри) робить його чудовим зволожуючим інгредієнтом. Крім того, він має протизапальні та захисні антимікробні властивості. Пантенол допомагає відновити та зберегти природну вологість шкіри, роблячи її оксамитовою та гладкою. Його відлущувальні властивості борються з вільними радикалами та сприяють систематичній регенерації нових клітин шкіри.

БІСАБОЛОЛ
Бісаболол - це натуральний активний інгредієнт рослинного походження (німецька ромашка), який використовується в медицині та косметиці протягом сотень років завдяки своїм властивостям загоєння шкіри. Відомо, що він має протизапальні, протизапальні та протимікробні властивості. Також доведено, що бісаболол покращує черезшкірне всмоктування певних молекул, може допомогти зменшити еритему, спричинену УФ-випромінюванням, і, як кажуть, захищає шкіру від наслідків щоденного стресу та прискорює процес загоєння шкіри.

ВІТАМІН Е
Вітамін Е має антиоксидантні та зволожуючі властивості. Він допомагає шкірі набути молодого сяйва, тонізує тканини та відіграє важливу роль у профілактиці раку шкіри, а також пошкоджень, спричинених УФ-випромінюванням. Вітамін Е легко проникає в життєво важливі мембрани клітин шкіри і накопичується там для захисту від шкідливого впливу перекисного окислення ліпідів. Тому місцеве застосування вітаміну Е може забезпечити захист від старіння зсередини.

ФЕРМЕНТ СУПЕРОКСИДДИСМУТАЗА
SOD є дуже ефективним ферментом, і його роль полягає в нейтралізації вільних радикалів, що утворюються в результаті перекисного окислення ліпідів, запобігаючи ланцюговим реакціям, які в кінцевому підсумку проникають глибоко в шкіру та атакують клітини. Цей інгредієнт сприяє значним антиоксидантним властивостям Caviar of Switzerland.

ОЛІЯ З НАСІННЯ ДЕРЕВА ШІ
Олія ши містить п’ять незамінних жирних кислот (основна кількість яких надходить із стеаринової та олеїнової кислот), фітостероли, вітаміни Е та D, алантоїн (корисний для лікування подразнень шкіри) та вітамін А. Ці інгредієнти нейтралізують пошкодження вільними радикалами, забезпечуючи виробництво на рівні ДНК, зменшуючи тонкі лінії та зморшки, а також згасаючи пігментні плями. Масло ши також має властивість відновлювати клітини та сповільнювати старіння шкіри, одночасно стимулюючи вироблення колагену, на додаток до пом’якшувальних, зволожуючих і відновлюючих властивостей шкіри.
Click to order